Peame ühiskondlikku vastutust ja kohaliku kogukonna toetamist väga oluliseks. Seetõttu asutasime koos Paldiski kuue eduka ettevõttega 2010. aastal MTÜ Heategevusfondi Uus Laine. Fond toetab igal aastal mitmeid Paldiski linnaelanikele mõeldud sotsiaal-, hariduse-, kultuuri- ja spordiprojekte, samuti kohalikke elanikke ja organisatsioone. Fond korraldab Paldiski elanikele ka erinevaid heategevuslikke üritusi ja kampaaniaid.

Heategevusfond nimetati 2011. aastal Harjumaa aasta toetajaks. Heategevusfondi töö ja rahastatud projektidega on võimalik tutvuda www.uuslaine.ee ja www.facebook.com/uuslaine.

Oleme Pakri Spordiklubi pikaajaline toetaja. 31. augustil 2013. aastal avati Paldiski linnas tänapäevastele nõuetele vastav kunstmurukattega jalgpallistaadion, mille Eesti Jalgpalli Liit on tunnistanud Eesti viie parema jalgpallistaadioni hulka kuuluvaks. 

Toetame Eesti Meestelaulu Seltsi, mis liidab 2500 koorilauljat üle Eesti. Seltsi suurimad ettevõtmised on poiste- ja meeskooride laulupäevade korraldamine.

Koostöös Sillamäe Linnavalitsuse ning kohalike vene, valgevene, ukraina, baškiiri ja eesti rahvakultuuriseltside ja -ühingutega saab 2014. aastal juba 20. korda teoks rahvusvaheline kultuurifestival „Läänemere kultuurisillad”. Festivali eesmärk on tutvustada üksteisele oma kultuure ja edendada kogukondadevahelist lävimist. Toetame selle ürituse korraldamist.

Alates 2008. aastast oleme jalgpalliklubi Sillamäe Kalev sponsor. Klubi esindusmeeskond mängib Eesti meistriliigas ja on olnud seal aastate jooksul viie parima seas. Sillamäe Kalev tegeleb ka jalgpalluritele järelkasvu tagamisega, otsides talente juba lasteaiakasvandike seast.

Oleme toetanud spordiklubi Banzai, kes saavutas meeskondlikus arvestuses teise koha võistluse Sillamäe Open 2013 Low-kick Partyl ning MTÜ David Oistrahhi festivali (2013).